شرکت سپند داریا مرکزی با مسئولیت محدود و شماره ثبت 15562 تحت برند رایشا تولید کننده انواع تختخواب های تاشو دیواری، گردون، باکسی و یراق آلات آشپزخانه میباشد. دانش فنی و طراحی تیم سپند داریا باعث شده که در مدت کوتاهی بتوانیم نظر مصرف کنندگان را به خود جلب کرده و رضایت مشتریانمان را بدست آوریم که بینهایت مشعوف هستیم و تمام تلاش خود را برای جلب هرچه بیشتر رضایت مشتریان بکار خواهیم برد.

یک تخت‌خواب تاشو برای آنکه دیرتر مراحل استهلاک خود را طی کند چون به طور معمول روزی یک بار باز و بسته می‌شود باید دارای بدنه مستحکمی بوده تا تحمل وزن اصلی تخت را داشته و جنس تمامی یراق آلات و پمپ‌های نگهدارنده تخت خوب و باکیفیت باشد. به همین دلیل انتخاب درست یراق‌آلات باکیفیت نیز به اندازه ظاهر تخت‌خواب حائز اهمیت است.پک جک و فریم عمودی یک نفره تخت خواب تاشو رایشا محصولی است که فریم فلزی، جک‌های نگهدارنده لولاها و… را شامل می‌شود. این یراق‌آلات از آنجایی که به صورت تخت خواب نیست درنتیجه پس از خرید این محصول لازم است تخت خواب مورد نظر را به یک سازنده سفارش دهید البته اگر ساکن شهر اراک در استان مرکزی باشید میتوانین سرویس خواب را بصورت کامل سفارش دهید.

پک جک و فریم عمودی و یا افقی تخت خواب تاشو رایشا در سایزهای مختلف از جمله 200*90، 180*80، 200*180، 200*160سانتیمتر است. پک این محصول شامل کلاف تخت فلزی، یراق U و میله‌ای، یراق L به همراه پیچ و مهره، کمربند نگهدارنده تشک، جک شیردار قابل تنظیم، دستگیره، قفل ایمنی، بولبورینگ و راهنمای نصب است.این شرکت از سال 1385 در زمينه جک‌هاي گازي فعالیت می‌کند که بخشی از فعالیت‌هایش مربوط به صنايع مبلمان، تخت خواب و کابينت ساخت جک‌هاي گازي تختخواب‌هاي تاشوديواري، كم‌جا، تخت‌خواب باکسي، کاناپه‌هاي تخت خواب‌شو و جک‌هاي مورد استفاده در کابينت آشپزخانه می‌شود. گارانتي کامل محصولات و خدمات پس از فروش، دارا بودن نحوه استفاده و دستورالعمل نصب براي کليه توليدات از جمله ویژگی‌های مثبت تولیدات شرکت سپند داریا مرکزی است.